Наша команда

Людей у свою команду ми відбираємо за принципом Черчіля:

«Мені не потрібно багато – достатньо найкращого».

Ми працюємо тільки з професіоналами, тими, для кого англійська – не мова, а пристрасть, а викладання – не робота, а справа життя. В Progress в англійську закохані всі, і у вас просто немає шансів не вивчити мову.

Щиро будемо раді бачити вас серед наших студентів!

Анна романішина

Анна романішина

Керівник проєкту

Анна — власниця Progress. Вона заснувала школу 5 років тому, щоб у дорослих було класне місце, де їм було б цікаво, кайфово і результативно займатися. За 5 років ми виросли в 15 разів.

Алла писанка

Алла писанка

Академічний директор

Алла переїхала до Києва, тому що мріяла працювати в Progress і ні на хвилину не пошкодувала про своє рішення! Зараз вона не уявляє свого життя без викладання, хоча, вступаючи до університету, мріяла стати перекладачем …

Ліля хлесткіна

Ліля хлесткіна

Старший адміністратор

Ліля обожнює перегляд американських серіалів в оригінальній озвучці, гру на гітарі, розведення кімнатних рослин і приготування різноманітних страв 

 «Мрію знову жити біля моря …»

 
Діана самбур

Діана самбур

Менеджер клієнтського сервісу

Діана прийшла в Progress тому, що любить англійську. За освітою Діана — філолог англійської мови. Але говорить ще й німецькою. «Свято вірю, що чим більше мов знаєш  тим більше культур пізнаєш …”

Олександра Груба

Олександра Груба

Менеджер клієнтського сервісу

Одного дня вирішила та кинула все у своєму рідному місці, переїхала у Київ, щоб працювати у Progress.

Саша любить читати, передивлятися стендапи Вані Усовича, малювати картина за номерами та відправляти їх батькам.

Marina Udohitinah

Marina Udohitinah

Викладач

A talented Native English Teacher, well organised and strong classroom performer, who has a proven track record of achieving excellent student attainment. Passionate about raising standards in communication skills. 

Хелена Микитенко

Хелена Микитенко

Викладач

Хелена неймовірно талановитий викладач від якої студенти йдуть не лише з хорошою англійською, а й з відчуттям того, що у них і далі в житті складеться все чудово, як і з іноземною мовою.

Ольга Венгринська

Ольга Венгринська

Викладач

“Коли освіта відповідає покликанню, а покликання – роботі, ти – Щасливчик! І з упевненістю можу сказати, що все це про мене! ” – стверджує Оля і ми їй віримо. У тому, що англійська її Справа Життя, Оля переконується кожного разу …

Олена Дроботюк

Олена Дроботюк

Викладач

Олена мріє відвідати Лондон і здійснити круїз по океану. А ще, створити свій власний граматичний онлайн-збірник з усіма ресурсами, які вона використовує на своїх заняттях в Progress.

Анастасія Дьягольченко

Анастасія Дьягольченко

Викладач

Мрія Насті — подорожувати по світу і пожити в різних країнах по 2-3 місяці. Але щоб в кожній країні поряд з нею був улюблений кіт. І краще — не один.

Alvin Gardner

Alvin Gardner

Викладач

I am from the “land down under” Australia.  I came to Ukraine in 2013 and fell in love with the country and people. Returned in 2015 and met an English Speaking Teacher here, who refused to let me go home. This is where my Teaching journey begins.

I like to think that so far so good!

Інна Вірста

Інна Вірста

Викладач

Інна вважає, що хоч вивчити мову нелегко, але це найкраща інвестиція в себе. Бо для тебе відкриваються сотні нових можливостей на роботі, у навчанні, подорожах, з’являються нові знайомства. Тож Інна не зупиняється і має мету вивчити ще декілька мов.

Юлія Савалюк

Юлія Савалюк

Викладач

Юля більше 10 років професійно займалася танцями і мріяла стати хореографом, але одного разу захопилася англійською та спробувавши викладання, зрозуміла — це справа душі.

Selase Lotsu

Selase Lotsu

Викладач

My decision to teach English came as a result of reflecting on my natural gifts and talents (public speaking and communication). I started by facilitating a number of speaking clubs in my university.

I took a CELTA course with the British Council after which I received my certification.

Діана Лукіянчук

Діана Лукіянчук

Викладач

Не знаємо, що б ми робили без Діани та її класної англійської. Легко пояснює і завжди допоможе розібратися.

Діана любить подорожувати та гастротури по закладах світу. Мріє заговорити іспанською. 

Лариса Сандій

Лариса Сандій

Викладач

Лариса викладає англійську вже понад 20 років. Незважаючи на чималий досвід, Лариса продовжує дотримуватися концепції life-long learning (навчання впродовж усього життя). 

 

Наталія Король

Наталія Король

Викладач

Наталія мріє в старості мати виноробню десь в Італії, щоб пити вино на сніданок і ніхто її за це не докоряв. Це якщо чесно.

Як викладач, вона мріє пожити в Британії рік-другий, освоїти їх вимову краще і повернутися до нас з новим багажем та вчити вимові студентів Progress.

Катерина Шамкіна

Катерина Шамкіна

Викладач

Катя викладає, тому що це — справа душі! Завжди сильно радіє, коли студенти роблять великі успіхи в англійській, та й не тільки. Вважає, що якщо у студента щось не виходить — тоді в першу чергу це її вина. Тому намагається зробити все, щоб її було легко не тільки зрозуміти, а й прийняти її знання і пропустити через себе.

Яна Куликівська

Яна Куликівська

Викладач

Яна ніколи не вчила мову з репетиторами, лише самостійно, і в інституті ніколи не була кращою студенткою. Порожній теорії Яна воліла практику і вже з другого курсу почала працювати. Розбиратися в тонкощах і нюансах мови на практиці виявилося набагато цікавіше!

Анастасія Якуба

Анастасія Якуба

Викладач

Настя мріє створити свій додаток для вивчення іноземних мов, зайнятися скайглайдінгом, набити тату, пожити в іншій країні та завести мопса.

Юлія Некоз

Юлія Некоз

Викладач

Юля почала серйозно вивчати англійську в 12 років, і вже в 15 перекладала конференції Shepherd’s foundation.

Мріє відкрити для себе Америку, в прямому значенні цього слова.

Наша команда

Система 'PROGRESS' об'єднує групові та індивідуальні заняття. Вибравши один з наших курсів, Ви можете бути впевнені в індивідуальному підході і дійсно поглибленому вивченні англійської мови.

Контакти

Наша команда

вул. Паторжинського 6

Наша команда

info@progress.com.ua

Наша команда

+38(097) 410-22-26

Наша команда

+38(066) 750 49 61