Наша команда

Людей у свою команду ми відбираємо за принципом Черчіля:

«Мені не потрібно багато – достатньо найкращого».

Ми працюємо тільки з професіоналами, тими, для кого англійська – не мова, а пристрасть, а викладання – не робота, а справа життя. В Progress в англійську закохані всі, і у вас просто немає шансів не вивчити мову.

Щиро будемо раді бачити вас серед наших студентів!

Анна романішина

Анна романішина

Керівник проєкту

Анна — власниця Progress. Вона заснувала школу 5 років тому, щоб у дорослих було класне місце, де їм було б цікаво, кайфово і результативно займатися. За 5 років ми виросли в 15 разів.

Алла писанка

Алла писанка

Академічний директор

Алла переїхала до Києва, тому що мріяла працювати в Progress і ні на хвилину не пошкодувала про своє рішення! Зараз вона не уявляє свого життя без викладання, хоча, вступаючи до університету, мріяла стати перекладачем …

Ліля хлесткіна

Ліля хлесткіна

Старший адміністратор

Ліля обожнює перегляд американських серіалів в оригінальній озвучці, гру на гітарі, розведення кімнатних рослин і приготування різноманітних страв 

 «Мрію знову жити біля моря …»

 
Діана самбур

Діана самбур

Менеджер клієнтського сервісу

Діана прийшла в Progress тому, що любить англійську. За освітою Діана — філолог англійської мови. Але говорить ще й німецькою. «Свято вірю, що чим більше мов знаєш  тим більше культур пізнаєш …”

Вікторія Фурдило

Вікторія Фурдило

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Віка любить допомагати компаніям організовувати процес навчання.
Завжди тішиться успіхам наших студентів. Вважає, що вивчення іноземної мови розширює світогляд та круто тренує мозок.

Олександра Груба

Олександра Груба

Менеджер клієнтського сервісу

Одного дня вирішила та кинула все у своєму рідному місці, переїхала у Київ, щоб працювати у Progress.

Саша любить читати, передивлятися стендапи Вані Усовича, малювати картина за номерами та відправляти їх батькам.

Marina Udohitinah

Marina Udohitinah

Викладач

A talented Native English Teacher, well organised and strong classroom performer, who has a proven track record of achieving excellent student attainment. Passionate about raising standards in communication skills. 

Анна Шаровар

Анна Шаровар

Викладач

Аня працює викладачем вже 10 років. Їй подобається розбиратися та міксувати різні методики вивчення мов. Не уявляє своє життя без спілкування з людьми та обміну досвідом із ними.

Ольга Венгринська

Ольга Венгринська

Викладач

“Коли освіта відповідає покликанню, а покликання – роботі, ти – Щасливчик! І з упевненістю можу сказати, що все це про мене! ” – стверджує Оля і ми їй віримо. У тому, що англійська її Справа Життя, Оля переконується кожного разу …

Яна Мазур

Яна Мазур

Викладач

Яна – справжній people person. Вирощує кактуси, колекціонує речі лавандового кольору та підтримує Uaanimals. Мріє отримати туристичну візу до США.

Анастасія Дьягольченко

Анастасія Дьягольченко

Викладач

Мрія Насті — подорожувати по світу і пожити в різних країнах по 2-3 місяці. Але щоб в кожній країні поряд з нею був улюблений кіт. І краще — не один.

Alvin Gardner

Alvin Gardner

Викладач/ Native speaker

I am from the “land down under” Australia.  I came to Ukraine in 2013 and fell in love with the country and people. Returned in 2015 and met an English Speaking Teacher here, who refused to let me go home. This is where my Teaching journey begins.

I like to think that so far so good!

Інна Вірста

Інна Вірста

Викладач

Інна вважає, що хоч вивчити мову нелегко, але це найкраща інвестиція в себе. Бо для тебе відкриваються сотні нових можливостей на роботі, у навчанні, подорожах, з’являються нові знайомства. Тож Інна не зупиняється і має мету вивчити ще декілька мов.

Юлія Савалюк

Юлія Савалюк

Викладач

Юля більше 10 років професійно займалася танцями і мріяла стати хореографом, але одного разу захопилася англійською та спробувавши викладання, зрозуміла — це справа душі.

Selase Lotsu

Selase Lotsu

Викладач/ Native speaker

My decision to teach English came as a result of reflecting on my natural gifts and talents (public speaking and communication). I started by facilitating a number of speaking clubs in my university.

I took a CELTA course with the British Council after which I received my certification.

Діана Лукіянчук

Діана Лукіянчук

Викладач

Не знаємо, що б ми робили без Діани та її класної англійської. Легко пояснює і завжди допоможе розібратися.

Діана любить подорожувати та гастротури по закладах світу. Мріє заговорити іспанською. 

Лариса Сандій

Лариса Сандій

Викладач

Лариса викладає англійську вже понад 20 років. Незважаючи на чималий досвід, Лариса продовжує дотримуватися концепції life-long learning (навчання впродовж усього життя). 

 

Марія Ариніч

Марія Ариніч

Викладач

Марія займається викладацькою діяльністю 7 років. Це не просто хобі з часу студентських років, це — кар’єра, яка не перестає мотивувати постійно професійно розвиватися. Мріє отримати додаткову освіту за кордоном, випустити власний підручник, а також спробувати себе у ролі екзаменатора міжнародних іспитів з англійської мови. 

Наталія Король

Наталія Король

Викладач

Наталія мріє в старості мати виноробню десь в Італії, щоб пити вино на сніданок і ніхто її за це не докоряв. Це якщо чесно.

Як викладач, вона мріє пожити в Британії рік-другий, освоїти їх вимову краще і повернутися до нас з новим багажем та вчити вимові студентів Progress.

Яна Куликівська

Яна Куликівська

Викладач

Яна ніколи не вчила мову з репетиторами, лише самостійно, і в інституті ніколи не була кращою студенткою. Порожній теорії Яна воліла практику і вже з другого курсу почала працювати. Розбиратися в тонкощах і нюансах мови на практиці виявилося набагато цікавіше!

MATTHEW WICKHAM

MATTHEW WICKHAM

Викладач/ Native speaker

Юлія Некоз

Юлія Некоз

Викладач

Юля почала серйозно вивчати англійську в 12 років, і вже в 15 перекладала конференції Shepherd’s foundation.

Мріє відкрити для себе Америку, в прямому значенні цього слова.

Катерина Шамкіна

Катерина Шамкіна

Викладач

Катя викладає, тому що це — справа душі! Завжди сильно радіє, коли студенти роблять великі успіхи в англійській, та й не тільки. Вважає, що якщо у студента щось не виходить — тоді в першу чергу це її вина. Тому намагається зробити все, щоб її було легко не тільки зрозуміти, а й прийняти її знання і пропустити через себе.

Олександра Маркова

Олександра Маркова

Викладач

Любов до англійської мови у Саші з’явилася завдяки шкільній вчительці, яка підготувала її до вступу в університет. Зараз, будучи викладачем, Саша і сама намагається вчити так, щоб студентам було легко, комфортно та цікаво! 

Катерина Сафронова

Катерина Сафронова

Викладач

Катя кайфує від постійного розвитку, як у роботі, так і за її межами. А мови супроводжують усюди.
Мріє зловити хвилю на серфінгу в Атлантичному океані і вирушити на мінівені у тривалу подорож навколо світу разом зі своїм собакою Боббі.

Поліна Сидлецька

Поліна Сидлецька

Викладач

Поліна — справжня поліглотка. Розмовляє п’ятьма мовами, кожну з яких вивчила самостійно. Сама розробила і зняла повний онлайн-курс з англійської мови за шкільною програмою. Вірить, що такого поняття як “нездібність до мов” не існує.  

Наша команда

Система 'PROGRESS' об'єднує групові та індивідуальні заняття. Вибравши один з наших курсів, Ви можете бути впевнені в індивідуальному підході і дійсно поглибленому вивченні англійської мови.

Контакти

Наша команда

вул. Паторжинського 6

Наша команда

info@progress.com.ua

Наша команда

+38(097) 410-22-26

Наша команда

+38(066) 750 49 61