Катерина Ковальова

Викладач

Освіта

  • 2004 - 2009 Керченський економіко-гуманітарний інститут Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського
  • 2017 Сертифікат CELTA (Pass A)
  • 2017 Сертифікат CPE (Pass A)

Додаткова інформація

Катя обожнює англійську! Зараз вона навіть не може пригадати час, коли її не вчила. Катя каже, що їй супер-пощастило зі шкільними викладачами, які буквально закохали її в мову! Ще в школі Катя вирішила, що хоче, щоб якомога більше людей її вивчали - не тому, що це треба або можна, але й тому, що англійська - дійсно класна і мелодійна мова! Саме тому вірші і слова до пісень, які пише Катя, - вона пише тільки англійською (так, Катюша чудово співає і у неї навіть є своя група!)

Катя каже: "Прихильників думки, що мову можна вивчити тільки живучи в країні, де нею говорять - переконувати не буду, але всіх тих, хто засмучується, що у них немає такої можливості хочу підбадьорити - відмінних результатів можна досягти і не виїжджаючи за кордон , було б бажання, мотивація і завзятість! Це підтвердить мій результат міжнародного іспиту CPE (Certificate of Proficiency in English), який свідчить про кваліфікацію з англійської мови на рівні носія мови. Все в ваших руках!"